Nagrzewnica 25 kw

    cena netto 
   10 zł /  godz
    80zł /  doba

 

Mobilne nagrzewnice olejowe GEKO są doskonałym rozwiązaniem w obiektach, gdzie potrzeba szybkiego i taniego ogrzewania, nie wymagającego specjalistycznego montażu. Ogrzewanie hal, magazynów, obiektów inwentarskich, budów w trakcie realizacji, myjni, stacji diagnostycznych i wulkanizatorskich.

Dzięki otwartej komorze spalania uzyskujemy wysokie temperatury wydmuchu, pozwalające na bardzo szybkie nagrzanie obiektu lub wysuszenie materiałów.

Nagrzewnica GEKO posiada uchwyt, wyposażona jest w koła, podstawki i poręcze ułatwiające ich transport. Dodatkowym atutem nagrzewnicy jest wysokociśnieniowe podawanie paliwa, dzięki czemu wydajność nagrzewnicy jest większa przy takim samym zużyciu paliwa jak w urządzeniach niskociśnieniowych.

Mobilna nagrzewnica powietrzna na olej opałowy bez odprowadzania spalin - spaliny są powtórnie spalane w kominie nagrzewnicy.

Nagrzewnica została wyposażona w elektroniczne sterowanie temperaturą, dwa wyświetlacze: do ustawienia temperatury grzania oraz pokazujący aktualną temperaturę otoczenia.

 

Wyposażenie

 

Automatyczny palnik olejowy

Gniazdo do podłączenia termostatu

Kabel zasilający z wtyczką

Komora spalania ze stali nierdzewnej INOX

Funkcja wychładzania komory spalania

Elektroniczny czujnik zapłonu

Termostat przegrzania

 

Dane techniczne

 

Wydajność: 25kW

Zużycie paliwa: 1,7 KG/h

Paliwo: olej napędowy, olej opałowy

Strumień powietrza: 650 m3/h

Zbiornik paliwa: 19 L

Napięcie: 230V/50Hz

Moc silnika: 230 W

Waga netto: 17,8 kg

Stopień ochrony: IPX4D

Wymiary (dł x szer x wys): 740x400x550 mm

Kontakt z nami

  • 32-830 Wojnicz

    ul. Tarnowska 2
    tel. +48 (14) 67-89-091

    Email

    budomat@vp.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ