Systemy kominowe

Brata Systemy Kominowe to nowoczesne i pierwsze w pełni kompletne systemy gwarantujące niezawodne działanie oraz bezpieczeństwo ich użytkowników. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwoliło nam stworzyć produkty, które od 2008 r. zdobywają coraz większe uznanie oraz nagrody i wyróżnienia na wielu targach oraz wystawach. 

Zastosowane w naszych systemach rozwiązania powstały w oparciu o najnowszą wiedzę i ciągle rosnące potrzeby rynku. 
Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze surowce, a sam jej proces odbywa się w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie, gwarantującym najwyższą jakość oraz powtarzalność produktów. Każdy nasz wyrób poddawany jest szczegółowej kontroli, co gwarantuje bezpieczeństwo i satysfakcję jego użytkowania, a najwyższą ich jakość potwierdzają uzyskane Certyfikaty CE na wszystkie nasze systemy. Nasz podstawowy i najbardziej popularny zestaw składa się aż z 22 elementów, którenie tylko stanowią o funkcjonalności komina, ale także umożliwią Ci prawidłowy jego montaż. Do tej pory uzyskanych 12 praw patentowych świadczy o ciągłym dążeniu do udoskonalania naszych produktów, a przez to czynienia ich bardziej funkcjonalnymi i bezpiecznymi, a także dostosowanymi do Twoich indywidualnych potrzeb. Od samego początku staramy się, aby nasze produkty odpowiadały przede wszystkim najwyższym kryteriom jakościowym. Dlatego poza uzyskaną certyfikacją CE, możemy jako nieliczni pochwalić się certyfikatem Niemieckiego Instytutu Budowlanego, dopuszczającego nasze kominy do sprzedaży na tym niezwykle wymagającym rynku.

Nasze obudowy kominowe Keramax 800, najwyższej jakości ceramika szamotowa, doskonale przygotowane i dopasowane akcesoria oraz wymagane do prawidłowej pracy z kominem niezbędne narzędzia wsparte bardzo szczegółową instrukcją montażu to nasza oferta dla Ciebie, za którą bierzemy pełną odpowiedzialność.

 

 

 

Kontakt z nami

  • 32-830 Wojnicz

    ul. Tarnowska 2
    tel. +48 (14) 67-89-091

    Email

    budomat@vp.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ